Bungalow A Flanc De Montagne
| Wifi Wi-Fi | Sporttevékenységek Túrázás | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák |
| Háziállat nem engedélyezett |
A Bungalow A Flanc De Montagne Le Morne Rouge akár 2 vendéget is képes fogadni, és festői elhelyezkedéssel büszkélkedhet, olyan ikonikus kulturális látványosságoktól, mint a Larmes de Fonte, nagyjából 3 km-re.
A Le Domaine De L'Emeraude 2 km-re, a Morne Jacob pedig nagyjából 25 perc sétára van a Le Morne Rouge városi faháztól. Az 1 hálószobás szálláshely olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a 3,1 km-re lévő Our Lady Church.
A Bungalow A Flanc De Montagne továbbá a hegyre nyílik. A szálláshely fürdőszobái külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak. A fürdőszobákban hajszárító és törölközők is biztosítják a kényelmet.
A Le Morne Rouge városi szállás biztosít egy teljesen felszerelt konyhát, valamint étkezővel várja a vendégeket. A saját ételek elkészítéséhez kávé/tea készítő, hűtő és konyhai edények is biztosított. A La Chaudiere francia ételekkel kényezteti vendégeit néhány saroknyira az 1 fürdőszobás villától. A népszerű vendégtevékenységek közé tartozik a túrázást.
- Repülőterek
- Martinique Aime Cesaire nemzetkozi repuloter37 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Napozóterasz
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Túrázás
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Kerti bútor
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Parketta
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Bungalow A Flanc De Montagne biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Bungalow A Flanc De Montagne Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Bungalow A Flanc De Montagne befogadóképessége?
A Bungalow A Flanc De Montagne akár 2 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Bungalow A Flanc De Montagne kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Bungalow A Flanc De Montagne kávé/tea készítővel, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A faház élvezetes kilátást kínál?
A faház hegyre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Bungalow A Flanc De Montagne területén tartózkodunk?
Le Morne Rouge nevezetességei közé tartozik a Saut Gendarme és a Le Domaine De L'Emeraude, amelyek 4 km-re, illetve 2 km-re találhatók a Bungalow A Flanc De Montagne területétől. Ezenkívül a Morne Jacob (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.